WinRAR Full Türkçe 5.71 Final 2019 Orjinal 32×64 Bit – Linkindir

0
192

WinRAR 5.71  Full Türkçe 2019 Full sürüm indir final + TEMALI

Winrar en kolay tanımıyla; bilgisayarımızdaki dosyaların boyutlarını küçültmek ve sıkıştırmak amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Birçok işletim sistemi tarafınca kullanılan .rar uzantılı dosyaları açabilmek ve mevcut dosyalarınızı .rar formatına getirerek sıkıştırmak için yapılmıştır. İnternetten dosya indirdiğinizde, muhtemelen bu uzantıdaki bir dosyayla yüz yüze gelirsiniz. Bu dosyaları kullanabilmek için Winrar ‘ı bedava olarak edinin.

Winrar ‘ın özellikleri nedir?

  • Türkçe dil desteğiyle beraber kullanabileceğiniz Winrar, RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlamaktadır.
  • Winrar, dosya güvenliğiniz için eğer olmazsa olmazınızdır. Arşivlerinizi durağan(durgun) bir gizyazı vererek sıkıştırdığınız takdirde, dosyalarınızı ihtimaller içinde virüs tehlikelerinden muhafaza etmiş olmuş olursunuz.
  • Winrar ‘ı kullanarak dosyalarınızı daha tertiplibir halde saklayabilirsiniz.
  • Winrar, size alan tasarrufu mevzusunda büyük yarar sağlar. Bunun yanı sıra internetten indireceğiniz sıkıştırılmış bir dosya, kotanızı büyük seviyede rahatlatır.
  • Winrar, web üstünden indireceğiniz dosyaları tek bir dosya şeklinde indirmenize ve saklamanıza olanak sağlar. Sizi indireceğiniz dosya sayısında link açmaktan kurtarmış olur ve size süre kazandırır.
  • Winrar, RAR ve ZIP haricinde ACE, BZ2, ARJ, ISO, CAB, GZ, LHZ, JAR, UUE, TAR, 7Z ve Z dosya formatlarını da desteklemektedir.

Masaüstünüzün eğer olmazsa olmazlarından, dünyanın en iyi şifreleme ve sıkıştırma programı olan Winrar ‘ı bedava olarak edinin ve kuvvetli sıkıştırma, dosya düzeni, yedekleme kolaylıkları benzer biçimde ayrıcalıklarından serial, tecrübe etme sürümü sorunları olmadan full olarak yararlanın.


WinRAR

veya

WinRAR

veya

WinRAR

final çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here