Windows 7 SP1 Tüm Sürümler Türkçe 32x64Bit indir – Linkindir

0
145

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe 2014 32×64 Bit indir full

.Windows 7 SP1 paketinden sonrasında gelen tüm güncellemelerin yer almış olduğu, stabil, mütevazı ve hiçbir bileşenin çıkarılıp / eklenmediği bir windows 7 deneyimini yaşayın. Sistemi oluştururken orijinallik ve stabilliği ön planda tutup, sistem içinde yer edinen hiçbir bileşende oynama yapılmamıştır.

SISTEM ÖZELLİKLERİ:
Tüm güncelleştirmeler sisteme entegredir..
28.01.2014 zamanı itibariyle toplam 147 tane güncelleştirme sisteme dahil olarak gelmektedir. Güncelleştirmeler tüm sistemlere entegre edilmiş olduğu için hangi sürümü kurarsanız kurun hiçbir yeni güncelleştirme bulamayacaktır.

Güncelleştirmeleri en iyi yöntemle entegre ettik..
Sisteme entegre edilen güncelleştirmelerin hepsini (online güncelleştirmeler hariç) “Dism” yöntemiyle entegre edilmiştir. 3. parti bir yazılım, Sysprep yada Gimagex kullanılmamıştır! Peki “Dism” yöntemi nedir? Dism (Deployment Image Servicing and Management) windows 7 dvd sinde yer edinen ve aslolan windows dosyalarının bulunduğun “install.wim” dosyasini Windows 7’nin kendisine ilişik bir vasıta aracıyla açıp, güncelleştirmeleri dos komutlarıyla entegre etmektir. Bu şekilde entegre orijinal şekilde entegredir.

Web Explorer 11 Deneyimi..
Web Explorer 11’i sisteme orijinal şekilde entegre ettik. Orijinal şekilde yüklenmiş olarak gelmektedir. Başlangıç sayfasını değiştirici yada başka bir ayar içerecek şekilde hiçbir “.reg (kayıt)” ayarı eklenmemiştir. Microsoftun orijinal sistemlerinde entegre edilmiş Explorer’i şeklinde başlangıç sayfası yada öteki ayarları varsayılan olarak gelmektedir. Orijinal şekilde “Dism” yöntemiyle entegre edilmiş olduğu için stabil ve sorunsuz iş yapmaktadır.

.Net Framework 4.5.1+ ve Türkçe Dil Paketini İçerir..
Günümüzde birçok uygulamanın emek harcaması için lüzumlu olan .Net Framework paketinin son olarak sürümü olan 4.5.1 ve güncelleştirmelerini ihtiva eder. .Net Framework paketi Windows 7 kurulumun son aşamasında kurulmaktadır. Kurulum tamamlandıktan sonrasında Program Ekle / Kaldır menüsünden .Net Framework 4.5.1 ve Türkçe Dil Paketinin yüklenmiş bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Orijinal MSDN sürümleri kullanılmıştır..
Sistem hazırlanırken orijinal MSDN sürümleri kullanılmıştır. MSDN sürümleri aynen alınıp güncellemeler entegre edilip sunulmuştur. Hiçbir ekleme ve çıkartma yapmadan güncel, stabil, emin ve güvenli Windows 7 deneyimini yaşayın.

Windows 7 SP1 AIO (32 BIT&64 BIT) İÇERİĞİ:
Hem 32 Bit hemde 64 Bit sürümlerin yer almış olduğu DVD’dir. Bu DVD’de 32 Bit: Starter (x86), Home Basic (x86), Home Premium (x86), Professional (x86), Ultimate (x86); 64 Bit: Home Basic (x64), Home Premium (x64), Professional (x64), Ultimate (x64) sürümleriyle beraber toplam 9 tane sürüm yer verilmiştir. DVD’ nin boyutu; 4,83 GB’tır. 4,7 GB’lık bir DVD ye sığmamaktadır. USB den kurulum yapabilirsiniz. (Mevzu altına usb kurulumla ilgili data ve program ekledim.)

DİKKAT: Windows kurulumunun son aşamasında (ayarlarınız sonlandırılıyor bölümünde) sabredip bekleyin! O bölümde net framework kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bilgisayarınızın hızına bakılırsa yüklemeyi tamamlayıp, masaüstü gelecektir. Ek olarak Aktivasyon için Windows Loader dosyaya ilave edilmiştir. Kullanım açıklaması ilave edilmiştir, aktivasyon işlemi esnasında web bağlantınız ne olursa olsun kapalı olsun.

 

————————————————————-

Boyut:4.7-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

(((Alternatif)))

Windows 7 SP1 AIO Tüm Sürümler Türkçe

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here