Teksas Katliamı Texas Chainsaw 3D 2013 Türkçe Dublaj indir Full HD indir

0
270

Teksas Katliamı Texas Chainsaw 3D 2013 Türkçe dublajlı indir

Filmin Mevzusu
TEXAS CHAINSAW 3D adam öldürmeye eğilimli Sawyer ailesinin efsanevi hikayesine Tobe Hooper’ın senelerce insanların arkalarında bir iz bırakmadan kaybolduğu Newt, Teksas’ta geçen 1974 yapımı korku klasiğinin kalmış olduğu yerden devam ediyor…

Kasaba halkı uzun süreden beri bu kayıplardan Sawyer ailesinin görevli olduğundan şüphelenmektedir. Şüpheleri sonunda genç bir kadının dört arkadaşının korkulu şekilde öldürülmesinin peşinden Sawyerların evinden kaçtığı sıcak bir yaz gününde doğrulanır. Ufak kasabada söylentiler artınca, öfkeli bir kalabalık Sawyerların evinin etrafını sarıyor ve evi ateşe vererek ailenin tüm fertlerini öldürürler. Dahası, öldürdüklerini düşünürler.

Seneler sonrasında ilk olayların yaşandığı yerden kilometrelerce uzakta yaşayan Heather isminde genç bir karı bigün, asla tanımadığı büyükannesinden kendisine Teksas’ta bir ev miras kaldığını öğrenir. Aile köklerini ortaya çıkarmak için dostlarıyla yolculuğa çıkan Heather Teksas’a vardığında mirasın büyük ve terk edilmiş bir ev bulunduğunu öğrenir. Sadece aniden haiz olduğu servet, evin karanlık ve rutubetli bodrum katında kendisini bekleyen korkuyla karşılaşınca, ona pahalıya mal olur.

.. Film Bilgisi ..
http://www.imdb.com/title/tt1572315/

BDRİP TÜRKÇE DUBLAJDIR HD GÖRÜNTÜDÜR TR ALTYAZI İLE YENİLENDİ BUGÜNDE FİLMSİZ KALMAYIN

Teksas Katliamı Texas Chainsaw 3D

(((Alternatif)))

Teksas Katliamı Texas Chainsaw 3D

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here