Norton Antivirus 2013 20.4.0.40 Final Full – Linkindir

0
171

Norton Antivirus 2013 20.4.0.40 Final Full

Norton Virüs Temizleyici

Norton AntiVirusvirüslere, casus yazlımlara kısacası bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm program ve dosyalara karşı gelişmiş koruma elde eden özellikli ve ustalaşmış bir güvenlik çözüm programı. Bilgisayarınızı tam olarak korumak ve güvenlik riski taşıyan fena niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız gerçek zamanlı koruma elde eden Norton AntiVirus ile bunu sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda tüm aktiviteleri arka planda sizi rahatsız etmeden takip eden program her türlü veri alışverişinde risk görmüş olduğu vakit sizi uyarıyor. E-posta ve anlık mesajlaşma (IM) programlarını da denetleyebilen Norton AntiVirus sizleri başkalarından gelebilecek virüslere karşı koruyor ve virüs, spyware, adware benzer biçimde fena niyetli yazılım içeren dosyaları düzgüsel olanlardan ayırıyor.

Norton AntiVirus devamlı olarak kendini güncelleyen ve son olarak çıkan virüslere ve tehditlere karşı devamlı hazırlıklı yapısıyla en iyi korumayı elde eden programların başlangıcında geliyor ve böylece sisteminizi yeni çıkan tüm tehditlere karşı hazır halde tutuyor.

trial reset içermekte

Boyut: 164-mb
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7 /8 xp wista 32x64bit


Norton Antivirus 2013

(((Alternatif)))

Norton Antivirus 2013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here