Nikon Capture NX2 2.4.3 Full Tek link indir – Linkindir

0
150

Nikon Capture NX2 2.4.3 Full

Nikon fotoğraf işleme yazılımı Capture NX’i güncelledi: Capture NX2. Daha kolay denetim edilebilen ve daha kuvvetli olduğundan bahsedilen yazılım; çoklu seçilebilir denetim noktası, otomatik rötuş fırçası, gölge/aydınlık kontrolü, acele onarım, emek verme alanı şeklinde alanlarda yeniliklerle geliyor. Birçok ayar menüsü yenilenmiş, daha önceki versiyona nazaran daha kullanışlı menüler ile karşımıza çıkan NX2′de bilhassa fotoğraf üstünde tüm ayarları katman mantığı ile yapabilmek oldukca başarıya ulaşmış bir fikir. RGB olarak istediğiniz bölgeden kıymet alarak fotoğrafın tonlamaları, ışığı, kontrastı şeklinde ayarlarda değişimleri oldukca rahat yaapbiliyorsunuz. Ek olarak görselleri sol menüden rahatça seçerek ekrana taşıyabiliyoruz. Bundan önceki versiyona nazaran yazılım daha süratli açılıyor ve daha stabil çalışıyor..
Nikon NX yazılımı Nikon’un RAW görüntü işlem olanaklarını sunan yüksek görüntü kalitesine haiz NEF dosya formatının tüm özelliklerini destekliyor. Yazılım geniş bir kullanıcı kesimine yönelik olarak tasarlanmış. Nikon Coolpix serisi şeklinde kompakt dijital kamera sahibi kullanıcılar U point teknolojisine sahipCapture NX yazılımının mütevazı kullanım özellikleri ile JPEG formattaki fotoğrafları üstünde kırmızı göz yok etme ve D-Lighting özelliği ile de fotoğrafların poz düzenlemesi şeklinde işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.
Yazılım, ustalaşmış ve ileri seviyedeki kullananların işine yarayacak U-point teknolojisi ile beraber 25 tane yeni özelliğe de haiz. Bu özellikler içinde grup işlemleri, gelişmiş renk yönetim sistemi Distorsiyon tesiri düzenleme fonksiyonu da içeriyor.


Not: içinde serial mevcut

————————————————————-

Boyut:126.8 MB
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı:rupi
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


Nikon Capture NX2 2.4.3

(((Alternatif)))

Nikon Capture NX2 2.4.3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here