Iron Man 3 2013 CAM XviD İndir İzle Full HD indir

0
276

Iron Man 3 2013 CAM XviD İndir İzle

Filmin Mevzusu
Milyarder iş adamı, kahraman ve icat eden Tony Stark, bu sefer gücü ondan oldukca daha çok, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o oldukca sinirlendirecek bir hamle yaparak hususi yaşamını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını sıkıntılı bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark’ın bu cenginde kafasında dönerek duran sual ise kim bilir tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır giysisi giyim icra eden yoksa giysi midir adamı adam icra eden?

Yarattığı alaycı kişiliklerle fanatik kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.’ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstüne alıyor.

Filmin çekimlerine Şimal Carolina eyaletinin Wilmington kentinde meydana gelen filmin gidişatı ise Drew Pearce’e ilişkin. Downey Jr.’a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton adları birlikte rol alıyor.

.. Film Bilgisi ..
http://www.imdb.com/title/tt1300854/


TR ALT YAZI
http://www.turkcealtyazi.org/mov/130…ron-man-3.html

Film beyaz perde çekimi dil macarcadır, tr alt yazı ile seyredebilirsiniz
Türkiyede Vizyon Zamanı: 3 Mayıs 2013


Demir Adam 3 Iron Man 3 CAM XviD-2013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here