Folder Lock 7.2.1 x86/x64 Bit Full – Linkindir

0
159

Folder Lock 2013 v7.2.1 Full

Dosya Klasör Kilitleme Programı

Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yardım eden, istediğiniz sayıda klasörü şifreleme olanağı sunan, ister sürücüleri, ister dosyaları, resimleri yada herhangi bir dokümanı şifreleyebilen süratli bir dosya güvenlik yazılımıdır.

Yalnız saniyelerinizi vererek bu şekilde kolay bir koruma sağlayabileceğiniz program ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, tekrardan adlandırılamaz, taşınamaz duruma gelirken ek olarak gizli saklı ve erişimsiz özelliklere de bürünebiliyor. Güvenli bir halde klasörlerinizi kiliteyebilirken isterseniz onları karıştırabilir yada şifreleyebilirsiniz. Süratli ve kolay yapısı ile acele bir çözüm elde eden Folder Lock dosya güvenliği mevzusunda güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.
Folder Lock ek olarak tamamen taşınabilir özelliğe haiz. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, tekrardan yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm hususi bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz.

Program yeni sürümünde verdiği online veri yedekleme özelliğiyle şifreli verilerinizin yedeğini tutuyor.

Rahat bir arayüze haiz ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları Windows, DOS ortamlarında hatta işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile dosyaları silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.

Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker hücum görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği benzer biçimde daha birçok özellik bulunuyor.

Folder Lock Öne Çıkan Özellikleri
Dosya Şifreleme: 256-bit dosya şifreleme yöntemiyle kişisel bilgileriniz güvende tutulur.
Online Yedekleme: Hususi verilerinizi çevrim içi yedekleme sistemiyle senkronize ederek veri kaybının önüne geçebilirsiniz.
USB/CD Kilidi: Bilgilerinizin olduğu USB bellekler, harici diskler, CD/DVD’ler şifrelenerek hususi parolayla koruma altına alınabilir. Folder Lock kurulu olmayan bilgisayarlarda dahi şifreli bellekler açılabilir.
Sanal Cüzdan: Programla hazırlayacağınız cüzdan 256-bit AES şifreleme yöntemi yardımıyla çevrim içi bankacılık detayları ve sanal kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alır.
Dosyaları Silin: Folder Lock 7 ile dosya, klasör ve diskler geri getirilemez şekilde silinir. Böylece gizli saklı veriler tamamen yok edilebilir.
Güvenli Mod: Program bilgisayardaki tüm izlerinizi yok eder. Çalışan uygulamalar, kısayollar programla silinir.
Hack Koruması: Program yanlış girilen parola girişlerini monitörler. İsterseniz belli sayıda hatalı şifreden sonrasında otomatikman bilgisayarı kitleyerek istenmeyen girişlerden bilgisayarı korur.
Otomatik Koruma: Çalışan uygulamalarla ilgili görevler atayarak bilgisayarı otomatik komutlarla güvenli tutabilirsiniz.
Not: Program kurulumunu gerçekleştirdikten sonrasında Folder Lock’ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden yararlanmak ve seçeneklerine ulaşmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz bu şifreyi unutmamaya itina gösterin yada bir yere not alın. Ek olarak programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de gene bu belirlediğiniz şifre ile “Options” menüsüne girip “Uninstall Program” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

orjinal key içermektedir

Boyut:9-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü


Folder Lock 2013 v7.2.1-2013

(((Alternatif)))

Folder Lock 2013 v7.2.1-2013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here