Dream League Soccer 2020 Apk indir – DLS 2020 v6.12 – Linkindir

0
2265

Dream League Soccer 2020 Apk indir – DLS 2020 v6.12

Dream League Soccer, android dünyasının en gelişmiş futbol oyunlarından biridir. Dünyanın en iyi takımını oluşturmak için futbolcuları aktarma edebilir, stadyumlar inşa edebilir ve takımınız hakkında mühim kararlar alabilirsiniz. Dream League Soccer’in 2020 sezonu için modlanmış halidir. Grafikleri daha da iyileştirilmiş ve güncel kadrolar eklenmiştir. Yeni arayüzü ile beraber daha da kullanışlı bir hale getirilmiştir. Bu yeni mod ek olarak sınırsız para hilesi olarak sunulmuştur. Hem yeni oyuncuları yeni takımlarında görebilecek hem de istediğiniz oyuncuyu aktarma edebileceksiniz. Ronaldo, Messi, Neymar, Kante, Lukaku benzer biçimde efsaneleşmiş oyuncuları takımınıza alabilir ve hayalinizdeki ekibi oluşturabilirsiniz. DLS 20 ile beraber oyuna yeni bir nefes gelmiştir.

Mod Özellikleri: DLS 2020 olarak tasarlanmıştır. Oyuncular, transferler, takımlar güncel hale getirilmiştir. Ek olarak para hilelidir.
Not: Hususi çıkarılan bir moddur. Resmi oyun değildir.

Lüzumlu Sürüm: Android 4.4 ve üstü
Boyut: Apk-90 Mb + Data-284 Mb

Kurulum: Apk dosyamızı indirin ve yükleyin. İndirdiğiniz data klasörünün içinde Android klasörü bulunmaktadır. Obb ve Data şeklinde ayrılan kısımları Android/obb ve Android/data dizinlerine atmanız gerekmektedir. “com.firsttouchgames.dls3” klasörünü ayrı ayrı klasörlerde olduğundan direk olması ihtiyaç duyulan bölgelere kopyalayın. Dream League Soccer 2020 (DLS 20) oyununun tadını çıkarın.

ALLSYNC – Dream League Soccer 2020 Apk indir

CLOUD – Dream League Soccer 2020 Apk indir

DRIVE – Dream League Soccer 2020 Apk indir

CLOUD – DATA Dosyasını indir

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here