CorelCAD 2013.5 Build 33 x86/x64 Türkçe Full sürüm indir – Linkindir

0
167

CorelCAD 2013.5 Build 33 x86/x64 Türkçe Indir full

CorelCAD™ 2013 ile, yüksek performanslı bir CAD tasarım çözümü edinin. Daha rahat dosya paylaşımı için, .DWG dosyalarını açın, .DWG formatında düzenleyin ve kaydedin. Sanayi standardı özellik ve araçları içeren bir ortamda derhal üretmeye başlayın. Özelleştirilebilir 2D ve 3D tasarım araçlarını kullanarak fikirlerinizi kırılgan bir halde hayata geçirin. VoiceNotes benzer biçimde yenilikçi özelliklerle çiziminize bildiri ve talimatlar ilave edin. CorelDRAW® ve Corel DESIGNER® uyumluluğu, dosya paylaşımını kolaylaştıracak. Ek olarak CorelCAD 2013, hem Windows® hem de Mac OS® sistemleri için geliştirildi. Böylece tercih ettiğiniz platformda etkisi altına alan hız ve performansın tadını çıkarın.

Organik DWG™ dosya desteği
İş arkadaşlarınız, tedarikçileriniz ve ortaklarınızla daha rahat dosya paylaşımı için, DWG formatında çalışın, DWG dosyaları açın ve DWG olarak kaydedin (AutoCAD® 2013 .DWG desteği var).

Kırılgan 2D çizim
Aşina arayüzü, sanayi standartı olan özellikleri ve yüksek performanslı CAD çözümünden beklediğiniz yüksek performansla derhal üretmeye başlayın.

3D tasarım araçları
Gelişmiş katı modelleme, katı düzenleme, 3D görüntüleme ve öteki araçlarla tasarımınıza 3D katın.

Uyumluluk
PDF, SVG, DWF, CorelDRAW .CDR ve Corel DESIGNER .DES dahil oldukça sayıda format desteği yardımıyla dosyalarınızı iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle rahatça paylaşabilirsiniz.

CorelCAD—ekonomik, yüksek performanslı 2D ve 3D tasarım yazılımı.

*Yalnız Windows® sürümü.

NOT: Full yapmak için programı kurup kapatın patch çalıştırıp sizden istediği
exe bulup tamam deyin full olacaktır
languages: English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Chinese, Japanese, Korean, Portuguese, Turkish, Polish, Czech
bu dilleride desteklemekte,

Boyut:450-mb
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı:rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü


CorelCAD 2013 Build 33 x86/x64-2013

(((Alternatif)))

CorelCAD 2013 Build 33 x86/x64-2013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here