Corel Painter 12.2.1.1212 SP1 Anniversary Edition Full – Linkindir

0
162

Corel Painter v12.2.1.1212 SP1 Anniversary Edition Full Tek Link İndir 

Yeni Corel Painter X – dünyanın en kuvvetli Organik-Medya boyama ve illüstrasyon yazılımı- geleneksel fotoğraf sanatının görünümünü ve hissini elde eden, benzersiz dijital fırçalar, fotoğraf materyalleri ve dokular sunuyor. Dijital boyama ve illüstrasyonun standartlarını belirleyen Corel Painter X dijital sanat stüdyosu, yeni kompozisyon araçlarını, paralel olmayan performans ve geleneksel fırçaları daha ilkin asla olmadığı kadar gerçekçi modelleyen yeni RealBristle boyama sistemi sunuyor.
Kullanım Alanları
Ticari Tasarımcılar Ticari tasarımlar yapanlar fazlaca çeşitli araçlara gereksinim duyarlar. Bu yüzden birçok meşhur illustrator, otomotiv konsept tasarımcısı, endüstriyel tasarımcı, mimar ve grafik tasarımcı Corel Painter kullanıyor. Corel Painter X, tasarımcıların imgelemlerini yakalayarak gerçeğe dönüştürmelerini ve benzersiz tasarımlarını somut hale getirmelerini sağlar.
Medya Sektörü Sanatçıları Medya sektörünün öncü sanatçıları, tanınmış film, çizgi roman ve video oyunlarının bir kısmını Corel Painter ile hazırladılar. Ustalaşmış medya sanatçıları Corel Painter X kullanarak üretim süresini kısalttılar, organik kabiliyetlerini ve tekniklerini geliştirerek ses getiren görüntüler, karakterler, araçlar ve dokular hazırladılar.
Ustalaşmış Fotoğrafçılar Corel Painter son yıllarda, fotoğraflarını göz kamaştıran tablolara dönüştürme olanağını fark eden fotoğrafçılar yardımıyla ustalaşmış fotoğrafçılık marketinde yeni bir trendin öncüsü oldu.
Ressamlar Sanat medyası olarak Corel Painter programını kullanan ressam sayısı giderek artıyor. Tasarımları sanat galerilerinde sergileniyor, artık dijital medya da sanat eseri olarak kabul ediliyor. Corel Painter X sanatçıların analog medyumlarda karşılaşılan süre ve para kaybını yaşamadan yeni teknikleri denemesini sağlıyor.
Öğrenciler Eğitmenler, Corel Painter?in gücü ve kolay arayüzünü kullanarak öğrencilerinin öğrenme deneyimlerini geliştirebilirler.

Boyut: 835 MB
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows 7/8/Xp/Vista 32’64Bit


Corel Painter Anniversary Edition-2013

(((Alternatif)))

Corel Painter Anniversary Edition-2013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here