COMODO Internet Security Premium 11.0.0.6728 Türkçe – Linkindir

0
172

COMODO Web Security   Türkçe Full

COMODO Web Security,Bedava İnternet Güvenlik Programı

Dünyanın en iyi güvenlik duvarı programlarından birisi olarak görülen Comodo Firewall’un ve gene Comodo tarafınca geliştirilmiş olan Comodo Antivirus’un tek bir program içinde toplanması ile ortaya çıkan Comodo Web Security ile artık web güvenliğiniz için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Sisteminizi hacker saldırılarından sakınan Comodo Firewall ile bilgisayarınız dış saldırılardan korunurken, Comodo Antivirus ile de virüs yazılımlarına karşı koruma elde etmiş olmuş olursunuz. Bilgisayarınızı tamamen koruma özelliği sunan web güvenliği programı ile virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, hackerlara karşı bedava bir kalkan sahibi olacaksınız.

Comodo Web Security içinde barındırdığı 3 temel müdafa sistemi ile bilgisayarınızı tam anlamı ile koruyabilecek bedava bir yazılımdır.

Programı içindeki 3 temel müdafa sistemi:

Ödüllü Comodo Firewall (Bilgisayarınıza girilmesini önlemek için kullanabileceğiniz güvenlik duvarı)
Antivirüs yazılımı (Bilgisayarınıza bulaşabilecek virüslerden korunmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir antivirüs yazılımı)
ProActive Defense (Trojan, keylogger, spyware, malware şeklinde zararı dokunan yazılımların sisteminize girmesini engellemek için kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir güvenlik aracı)

————————————————————-

Boyut: 66-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

COMODO Internet Security Premium

(((Alternatif)))

COMODO Internet Security Premium

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here