Adobe Photoshop CC 2015 MacOSX indir Türkçe 17.0.0h – Linkindir

0
151

Adobe Photoshop CC 2015.0.0 20150529.r.88 Türkçe Mac OS X Full Multilingual Full

Ustalaşmış Fotoğraf Editörü

Dünya üstündeki en popüler fotoğraf düzenleme ve tasarım programlarının başlangıcında gelen Adobe Photoshop ve öteki Adobe servisleri için gelişmiş özellikler sunan yeni güncelleme paketi Creative Cloud ile beraber Adobe Photoshop CC karşınızda. Bir sanayi standardı olarak kabul edilen, ustalaşmış tasarımcılar tarafınca kullanılan Photoshop, Creative Cloud ile beraber oldukca daha etkisi altına alan özelliklerle karşımıza çıkıyor.

Kullanıcılara görüntülerini işlemek için sonsuz sayıda olanak sunan ve otomatik düzeltme, maskeler, HDR görüntüleme, efektler, animasyonlar, renk yönetimi, histogram paletleri, fırçalar, doğru seçim araçları, katman kontrolü ve daha bir oldukca özelliği bir arada barındıran program, piyasanın emsalsiz lideri konumundadır.

Renk sapmaları, objektif bozuklukları yada kararma şeklinde resimler üstünde oluşan sorunları otomatikman düzeltmenize olanak elde eden program, renk yönetimi, fotoğraf çizme yada karalama şeklinde birçok çizim ve düzeltme seçeneğini değişik araçlarla kullanıcılarana sunmaktadır.

Program hem yeni başlayanlar hem de ustalaşmış kullanıcılar tarafınca rahatça kullanılabilecek olan temel düzenleme özelliklerinin haricinde, bilhassa uzmanlar için geliştirilmiş birçok karışık ve kullanışlı araca da haizdir. Bilhassa resimler üstünde oynandığı belli olmadan değişimler yapmanıza olanak elde eden birçok vasıta Adobe Photoshop CC içinde yer almıştır.

Mercury Grafik Motoru yardımıyla kullananların görüntü yada video düzenleme hızları olabildiğince oldukca arttırıldı ve böylelikle programın verimliliği en üst noktaya çıkartılmış oldu. Siyah-beyaz dönüşüm kabiliyetleri ve hazır renk koleksiyonları yardımıyla kolayca fotoğraflarınızı renklendirebileceğiniz ton kontrolü HDR görüntüleme ve tonlama ile artık oldukca daha kolay şekilde yönetilebiliyor.

Çağdaş bir arayüz ve keyifli bir emek harcama ortamını kullananların beğenisine sunan Adobe Photoshop CC ile emek harcama alanları büyük seviyede geliştirilmiş durumda. Netice olarak verimliliği en üst düzeye çıkarılan yazılım dijital görüntü işleme ve düzenleme mevzusunda tüm fotoğrafçıların ve grafikerlerin en büyük yardımcısı konumunda.

Adobe Photoshop CC Özellikleri:

Akıllı keskinleştirme özelliği
PS Extended özellikleri dahil edilmiştir
Akıllı yukarı örnekleme
Adobe Camera Raw (filtre)
Adobe Camera Raw 8
Düzenlenebilir yuvarlak köşeli dikdörtgenler ve öteki şekiller
Birden oldukca biçim ve yol seçimi
Gelişmiş 3 boyutlu boyama
Kamera sarsıntısı azaltma
İçeriğe uygun yama ve taşıma
Parmaklarınızın ucundaki 3 boyut kontrolü

NOT: fullyapma crackta bulunmakta mac o x sistemim olmadığı için denemedim

————————————————————-

Boyut:898
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı:rupi
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Adobe Photoshop CC 2015.

(((Alternatif)))

Adobe Photoshop CC 2015.
yeni, 2015

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here