Adobe Muse CC 2015.2.1.21 Türkçe Full indir – Linkindir

0
160

Adobe Muse CC 2015.2.1.21 Full Tek link indir

Adobe Muse CC ,Masaüstü ve mobil aygıtlar için tek bir kod satırı bile yazmadan web standartlarına uygun dinamik internet sayfaları oluşturup yayınlayın. Oldukca iyi bildiğiniz araçları ve yüzlerce web fontunu kullanarak özgürce tasarım yapın. Slayt gösterileri ve formlar şeklinde etkileşimler ilave edin ve daha fazlasını keşfedin. Istediğiniz yerden kolayca paylaşmak için dosyalarınızı Creative Cloud™’a kaydedin. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir merkezde toplanıyor. Yalnızca Creative Cloud’da.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın
Web sitenizde küçücük güncellemeler yapmaktan kurtulun. Kolayca kaydırılabilir animasyon efektleri oluşturun. Istediğiniz sağlayıcıda barındırılan sitelerinize yazışma formları ilave edin. Ve fazlaca daha fazlasını yapın. Tüm bu yeni özellikler Adobe® Muse™ CC yazılımında!

Tarayıcıda düzenleme
Site sahiplerinin, mizanpaj yada yapıyı etkilemeden tarayıcı kullanarak yayındaki web sitelerinin içinde ne olduğu üstünde değişimler yapmalarını sağlayın. Değişimleri orijinal Adobe Muse CC dosyalarıyla birleştirip birleştirmeyeceğinize siz karar verin.

Creative Cloud’un bir parçası
Creative Cloud’un bir parçası olan Adobe Muse CC ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha ergonomik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama üyeliği seçeneğiyle yada öteki tüm yaratıcı araçları içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.

————————————————————-

Boyut:180-mb
Sıkıştırma: Rar / Gizyazı: menzil
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

==================

 

Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

===========

Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

(((Alternatif)))

Adobe Muse CC

yenii x64bit 2015 sürüm

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here