Adobe InDesign CC Full Türkçe indir ccc – Linkindir

0
291

Adobe InDesign CC 11.4.1.102 Full Türkçe indir 2015 32×64 bit

Adobe InDesign CC oldu

Adobe InDesign, tasarım ve tipografi üstünde px kalitesinde denetim sağlamanıza olanak sunan oldukça yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tablet aygıtlar ve öteki ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturun. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler yada aygıtlarda muhteşem görünmelerini sağlayın.
Muhteşem sayfa mizanpajları tasarlayın
İçeriği uyarlayın
Baskı için muhteşem belgeler oluşturun
E-okuyucular için ilgi çekici kitaplar oluşturun
Tablet aygıtlar için etkileşimli yayınlar hazırlayın
Dijital deneyimler oluşturun
Daha kısa sürede daha çok iş yapın

Adobe Audition CC ile Gelen Yeni Özellikler
InDesign CC, basılı ve dijital yayıncılığa yönelik ustalaşmış sayfa mizanpajı yazılımıdır. Baskı, çevrimiçi ve tablet uygulamalarına yönelik oldukça çeşitli içeriklerin tasarlanması, ön kontrolü ve yayınlanması için kullanabilirsiniz. Tipografi üstünde kırılgan denetim, entegre yaratıcı araçlar ve kullanımı kolay bir tasarım ortamıyla rahat yada karmaşık mizanpajları hızla ve verimli bir halde oluşturabilirsiniz. Photoshop, Illustrator, Acrobat® ve Flash Professional benzer biçimde öteki sektörde önde gelen Adobe yazılımlarıyla sıkı entegrasyon yardımıyla basılı ve dijital iş akışlarında üretken bir halde çalışmanıza destek sağlar. Adobe Digital Publishing Suite’e InDesign’ın içinden erişerek iPad, Motorola Xoom ve Android tabletler benzer biçimde çeşitli aygıtlara yönelik ilgi çekici uygulamalar oluşturup yayınlayabilirsiniz. Creative Cloud üyeliği ile Apple App Store’a gönderim için sınırsız sayıda tek nüshalı iPad uygulaması tasarlamanızı ve paketlemenizi elde eden Digital Publishing Suite’e de erişim hakkına haiz olmuş olursunuz.

İster bir tasarım ekibinin parçası, ister özgür tasarımcı olarak çalışın, InDesign CC günlük görevleri hızla gerçekleştirmenizi ve çeşitli ortamlarda hatasız, ilgi çekici içerikler sunmanızı sağlar.

InDesign CC, dergiler, tasarım şirketleri, reklam ajansları, gazeteler, kitap yayıncıları ve perakende/katalog şirketlerinde, ek olarak kurumsal tasarım, ticari baskı ve öteki mühim yayıncılık ortamlarında çalışan tasarımcılar, baskı öncesi ve üretim profesyonelleri için tasarlanmıştır.

InDesign, tasarım ve tipografi genelinde kusursuz px kontrolü elde eden bir ustalaşmış masaüstü yayınlama uygulamasıdır. Yazdırmak yada ekranda görüntülemek suretiyle şık ve cazip sayfalar oluşturun. Bununla birlikte katmanlarınızı birden fazla aygıt ve sayfa boyutu için etkili şekilde uyarlayın.

Daha süratli performans
Çağdaş Kullanıcı Arabirimi
HiDPI ve Retina ekran desteği
Font arama ve filtreleme
Süratli font önizlemesi
Sık kullanılan fontlar
QR kodu oluşturucusu
EPUB Geliştirmeleri

Ara yüz dill: Rusça, İngilizce, Fransızca, Macarca, Lehçe, Türkçe, Çekçe, Ukrayna
Full yapmak için programı kurup kapatınız, patch cracklı kurulu olduğu bölüme atıp fulleyin

————————————————————-

Boyut:1-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–


Adobe InDesign CC 32bit
Adobe InDesign CC 64bit

(((Alternatif)))

Adobe InDesign CC 32bit
Adobe InDesign CC 64bit

(((Alternatif)))

Adobe InDesign CC 32bit
Adobe InDesign CC 64bit

yeni 32x64bit 2015

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here